Nemacki vic o Turcima...

Nemacki vic o Turcima...

Postby Dux Winedorum on 22 Dec 2006, 21:10

U Nemackoj se poslednjih godina sprovodi "integracija stranaca"sa naglaskom Turaka kojm vec cetvrta generacija ne moze spojiti dve prostoprosirene recenice na nemackom jeziku,i ako su nosioci drzavljanstva Nemacke:

Dolazi mali Hasan u skolu i sa vrata mu uciteljica objasnjava,posto je "Nemac"vec i rodjen u Nemackoj:"Hasane,zbog integracije,od danas se vise ne zoves Hasan,vec Hans,ti si Nemac!Jesi li razumeo?"Hasan(Hans)porvrdi glavom,Posle casova ode kuci,kad jos sa vrata otac mu se prodera:Hasane.evo ti pare,pa odi,kupi mi cigare!"Hasan(Hans)cuti.Otac se opet prodera:Kurvin sine,Hasane,jer me cujes?"Hasan,em nije vise Hasan vec Hans,se ne osvrte na oceve reci.Otac ustade pa mu jednu opali samarcinu,a Hasan,alias Hans procedi."E,sto ti je zivot,ne mozes ni pet minuta da budes Nemac,a vec imas problema sa Turcima...!"
"Quid Romae faciam?Mentiri nescio!

"Sta da radim u Rimu kad ne znam lagati°

(Juvenal)
Dux Winedorum

Postby Kamarad on 23 Dec 2006, 10:10

Kako su neki (rasisticki) vicevi internacionalni...

Mandovce imalo vaske i u skoli ga osisaju na celavo, vrati se u cigan malu i svi mu l00paju cvrge, a on ce ni sat vremena nisam skin i vec mrzim cigane.

Ili,

Crnce vidi da se u skoli bolje ophode prema beloj deci i na likovnom se ofarba u belo, doje kuci i prvo ga otac isprebija, zatim majka, braca, sestre i na kraju baba i sta ce ono nego, nisam ni pola dana belac i vidim kakve probleme imam sa camugama!

:lol:
Zar ste slepi Srbi, da se u nasoj istoriji svi Srbi pre Nemanjica zovu Sloveni, a nakon toga Srbi???
Kamarad

Postby maximianvs on 24 Dec 2006, 01:07

za rasizam nema granica (unutar bele rase)
Srbija Srbima,
Samo Srbima,
i Svim Srbima
maximianvs

Postby hateJ on 24 Dec 2006, 01:27

dajte jos neki
Сербия для Сербов :shock:

http://www.youtube.com/watch?v=eWJxoJy6Y8Q
hateJ

Turski vic o Nemcima

Postby Dux Winedorum on 28 Dec 2006, 22:45

Voze se vozom svestenik i hodza(Islamski svestenik),kad ce njemu popo:ej,kolega imas li pri ruci noz,poneo od kuce da nesto prezalogajim a ono ,vidim zaboravio noz." A hodza ce:"Evo ti.nema problema."Uze.popo,pa mu posle upotrebe vrati i rece:Izvini,ali ja se zaboravio,pa sa njim sam sekao svinjsku slaninu,a ja se kasno dosetih da si ti musliman,pa ne jedete svinjetinu".Nista,nista popo,ja ga ionako upotrebljavam samo za obrezivanje,muslimana..."

(Juvenal)
Dux Winedorum

Postby Dux Winedorum on 28 Dec 2006, 23:02

...Dragi Tata TACKA,Draga MajkoTACKA,Draga braco i sestre TRI TACKE.kako ste tamo u Anadoliji,ovde u Nemacku je super,vozim mlaznjak(mlazevima vode pere ulice).nego onaj zuti dzemper sto sam ga lani, kuci trazio nasao sam ga,juce se kupao,bio na meni,a i ovde rolade glupa,tehnika za prozore.cim povucem odma ide komsiji na sprat...pozdravljam sve,i izvinite sto polako pisem,jer znam da neznate brzo da citate...

(Juvenal)
Dux Winedorum

Re: Turski vic o Nemcima

Postby maximianvs on 29 Dec 2006, 02:14

Dux Winedorum wrote:Voze se vozom svestenik i hodza(Islamski svestenik),kad ce njemu popo:ej,kolega imas li pri ruci noz,poneo od kuce da nesto prezalogajim a ono ,vidim zaboravio noz." A hodza ce:"Evo ti.nema problema."Uze.popo,pa mu posle upotrebe vrati i rece:Izvini,ali ja se zaboravio,pa sa njim sam sekao svinjsku slaninu,a ja se kasno dosetih da si ti musliman,pa ne jedete svinjetinu".Nista,nista popo,ja ga ionako upotrebljavam samo za obrezivanje,muslimana..."
e si ovo cuo od nekog turcina? :D
Srbija Srbima,
Samo Srbima,
i Svim Srbima
maximianvs

Postby Dux Winedorum on 01 Jan 2007, 23:37

Da,"Galeriuse" taj vic sam cuo od turaka,kao sto sam naglasio u naslovu"Turski vic o Nemcima".Nazalost to se najcesce prica izmedju Turaka samih...nikad pred nekim Nemcem...znam da vam pomalo cudno zvuci ja sam nazovi "poverenje"zadobio jer ja govorim dobro(oni kazu jako dobro)turski-dijalekat sa Crnog mora...a koja misljenja gaje o nasim zenama,ili o nama...ne bih da izazivam gnev...samo par primera...smatraju nas prljavim,jer posle nuzde oni koriste,vodu,a mi toaletni papir...pa da smo prljavi,ne samo zbog upotrebe svinje u ishrani,nego sto su i obrezani(navodno ih to cini savrsenim u doticnim ispunjavanjima bracne duznosti)i ostale gluposti...Verujte mi,lukavost je karakterna osobina,ukoliko on zna da niste" pravoverni"ne ocekujte iskrenost,vec podlu poniznost,sami kazu"ruku koju ne mogu slomiti,ja je celivam"ukoliko oseti da se ruka cima i da slomiti...nema bezkrupoloznijeg gospodara...rekli bi"joktor aman em Alla...nema milosti i boga...Istorija nas uci...i opominje...

(Juvenal)
Dux Winedorum

Postby maximianvs on 02 Jan 2007, 02:57

lukavost je karakterna osobina

hmm lukavost pre bih rekao podmuklost

jer posle nuzde oni koriste,vodu,a mi toaletni papir

pa oni tom rukom sto ispiraju zadnjicu oni posle tom istom rukom jedu hranu

ja sam par puta u sitacijama akda sam imao kontakte sa siptatima pricao da sam hrvat, to je bas bilo interesantno :D

zaista ej veoma intreesantno kakve oni stavove imaju o nama, tek se onda vidi koliko mi nismo skloni mrznji, i koliko je nasa mrznaj plica od njihove.
samtramd a belci nisu sposobni za taj nivo mrzenj koji oni poseduju prema nama
Srbija Srbima,
Samo Srbima,
i Svim Srbima
maximianvs

Postby Dux Winedorum on 04 Jan 2007, 23:11

upotrebio sam izraz "lukavost"a toje instiktivna osobina zivotinja,preciznije...nizih sisara...podmuklost (nazalost) osobina ostalih nazovi ljudi ,homo erectusa...bica koja idu uspravno i nemaju nista sa nama...i tobom...brate,homo sapiensom ili homo faberom...bicem koje misli i bicem koje radi...onaj koji misli i radi najblizi je Bogovima...po Niceu sa tim koji samo uspravno hodaju imamo spojivo koliko paucine nad ponorom...zato i izraz o lukavosti...ali je i Nice opomenuo...konj koji ne moze nositi teret ali ga ine moze stresti...sa sebe...osudjen je da umre pod njim...za homo sapiensa dovoljno...jasno..da bude homo faber...

(Juvenal)
Dux Winedorum

Postby Nenad on 05 Jan 2007, 23:24

Dux Winedorum wrote:Da,"Galeriuse" taj vic sam cuo od turaka,kao sto sam naglasio u naslovu"Turski vic o Nemcima".Nazalost to se najcesce prica izmedju Turaka samih...nikad pred nekim Nemcem...znam da vam pomalo cudno zvuci ja sam nazovi "poverenje"zadobio jer ja govorim dobro(oni kazu jako dobro)turski-dijalekat sa Crnog mora...a koja misljenja gaje o nasim zenama,ili o nama...ne bih da izazivam gnev...samo par primera...smatraju nas prljavim,jer posle nuzde oni koriste,vodu,a mi toaletni papir...pa da smo prljavi,ne samo zbog upotrebe svinje u ishrani,nego sto su i obrezani(navodno ih to cini savrsenim u doticnim ispunjavanjima bracne duznosti)i ostale gluposti...Verujte mi,lukavost je karakterna osobina,ukoliko on zna da niste" pravoverni"ne ocekujte iskrenost,vec podlu poniznost,sami kazu"ruku koju ne mogu slomiti,ja je celivam"ukoliko oseti da se ruka cima i da slomiti...nema bezkrupoloznijeg gospodara...rekli bi"joktor aman em Alla...nema milosti i boga...Istorija nas uci...i opominje...

Zaista neke stvari se nikad nće propmeniti. Tužno je samo što smo se Mi Srbi i ostali balkanski narodi toliko trudili da ta * proteramo odavde a nemci ih posle drugg sv. rata puštaju u svoju zemlju - još pokušavaju da ih "integrišu". :shock:
Kod naših ljudi je to njihovo zapiranje uvek prourokovalo gađenje, i podrazumeva se da posle ruke ne peru. Obrazenost je posebna priča..Ok svaki narod ima nešto svoje zašta misli da je to super a kod ostalih to izaziva podsmeh ili gađenje. Kulturološke razlike.
Opis Turaka koje daje Dux je odličan i iznad svega poučan, iz prve ruke. Posebno ono o "ruci koju celiva" i "jaktor aman em Alla" - ovo bi svi trebali da nauče da znaju sa kime imaju posla.
Takođe ovo me poseti na ono što je pisao pokojni Dragoš Kalajić a što mu je ispričao jedan bugarski profesor. Ukratko na nekom simpozijumu u Bugarskoj došli i turski profesorei. Turci su odmah svojim bugarskim domaćinima odmah počeli da veličaju "zajedničku prošlost" i "kako nekad lepo bejaše" također su izrazili veliku želju da se Otomanska imperija opet vrati na prostore balkana odakle su ih nehumani kauri i raja proterali pre nekih sto i kusur godina. Zašto? Zato što je Balkan prepun LEPIH ŽENA i Čiste vode.
Nenad

Postby Dux Winedorum on 17 Jan 2007, 23:30

"Nenade"posto "volis"turske poslovice,eto ti jos jedne..."cekic je tvrdji od nakovanja"...silom i snagom se kuje pobeda (mac),

(Juvenal)
Dux Winedorum

Postby Dux Winedorum on 18 Jan 2007, 00:46

Nemacki vic o Nemcima:
Kaze otac sinu:Sine,vreme je da se zenis,pa sta mislis za nasu komsinicu Ursulu ?A sin ce:"Pa sta da ti kazem,ona jako slabo muze krave,ne bih! Pa dobro uzi de,ovu Ingrid-rece otac.A ne bih tata-rece sin-ima onako cudan hod.Pa dobro bre sine,koju hoces onda?
Pa ja bih naseg slugu,Hansa!
A otac ljutito:"Aaaa,to nikako,par zar ne znas da je protestant!

(Bilo bi smesno ,kad ne bi bilo istina)

(Juvenal)
Dux Winedorum

Return to Vicevi i Karikature